BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 7965295
*
nr 796 5295
Bordslampfot
Luxus, Keramik
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2012
kl 19:59:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/12 21:09:41
1
300 kr
6/12 14:27:41
2
150 kr
8/12 02:19:11
3
300 kr
8/12 02:19:47
3
350 kr
8/12 11:37:12
1
Vinnande bud
10/12 17:03:40
4
500 kr
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik luxus
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:42
*
Bordslampfot
nr 796 5295
Bordslampfot
Luxus, Keramik
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/12 21:09:41 | 1 | 300 kr |
6/12 14:27:41 | 2 | 150 kr |
8/12 02:19:11 | 3 | 300 kr |
8/12 02:19:47 | 3 | 350 kr |
8/12 11:37:12 | 1 | Vinnande bud |
10/12 17:03:40 | 4 | 500 kr |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik luxus
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:42